Rodičovská kontrola

 

Rodičovský zámek

Do Centra rodičovské kontroly by měli mít přístup pouze dospělí. Pro vstup je proto potřeba vyřešit matematický příklad. Máte tak jistotu, že se do nastavení nedostane vaše dítě a nebude měnit vámi zvolené předvolby.

 
Funkce centra rodičovské kontroly

 

Rodičovská kontrolaÚčet

Uživatel se nejdříve musí přihlásit, aby mohl spravovat nastavení účtu a stahovat knihy, lekce, písničky a hry. Bez přihlášení lze aplikaci zdarma používat. Její obsah je ale omezen pouze na několik málo ukázek v každé sekci. Zakoupením True4Kids MagicPen získáte v balení i unikátní kód, pomocí kterého si můžete založit účet a odemknout tak veškerý dostupný obsah včetně jeho doživotních aktualizací. Kód se spáruje s vaším uživatelským účtem, takže pokud aplikaci smažete nebo si pořídíte jiný tablet, stále budete mít neomezený přístup k obsahu aplikace SmartPark.

Rodičovská kontrolaPřipomenutí

Rodiče si mohou nastavit, jak dlouho by měly děti aplikaci používat. Když vyprší čas, objeví se okno a připomene dětem, že je načase dát si přestávku. Lze tak hlídat, aby děti netrávily u tabletu příliš dlouhou dobu. Připomenutí je možné nastavit na 15, 30, 45 nebo 60 minut.

Rodičovská kontrolaStatistiky

Umožňují jednoduše sledovat nejnovější statistiky, kolik času vaše děti u aplikace strávily a jaký pokrok udělaly. Vidíte zde počty přečtených učebnic, rozřazené dle jednotlivých kategorií.

Rodičovská kontrolaRozvrh hodin

Rodiče mohou svým dětem doporučit některé materiály. Stačí jen kliknout na ikonku „plus“ a přidat doporučený obsah. Lze tak sestavit týdenní rozvrh z jednotlivých učebnic a řídit tak, jaký způsobem vaše dítě aplikaci používá.